Welcome To LighTninG Forum

Join the forum, it's quick and easy

Welcome To LighTninG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helbound and IOP instance

2 posters

Go down

Helbound and IOP instance Empty Helbound and IOP instance

Post  aytter Wed Jan 27, 2010 3:23 pm

Ai scris la sectiunea Error Fixed :
*S80-84 100% done succesfully.

Tin sa aduc la cunostinta ca nu e nici pe departe adevarat .
In afara de questul "Jude request" nu functioneaza nimic .
Trust points nu cred ca primesti sau daca primesti nu iti arata . Falk ar trebui sa-ti spuna cate pct ai strans si la 300k pct sa iti dea basic certificate , dar asa ceva nu se intampla . Chiar daca ar functiona questurile si ai putea face HB lvl , tome of demon nu pot fi desfacute ..... si asa mai departe . Deci nu se poate face HB level 1 sau 2 , de 8 nici nu se pune problema .

Alta problema e ca nu poti termina questul Bird in a Cage .
Teoretic , ca sa poti merge in HB tebuie sa termini 3 questuri unul dintre ele fiind cel mai sus amintit . Dar ca sa ajungi la Tears trebuie sa arunci jos cristale ....... dar aici nu poti . Cand am zis la Elecktro raspunsul a fost scurt si la subiect : NU o sa poti termina niciodata instanta pt ca nu vom modifica setarea . In consecinta suntem privati de un q important pt armele si armurile dinasty si nu vom putea ajunge vreodata la Baylor . Si mai sunt multe alte de spus ....

aytter
Member
Member

Posts : 4
Join date : 2010-01-26

Back to top Go down

Helbound and IOP instance Empty Re: Helbound and IOP instance

Post  Ryan88 Wed Jan 27, 2010 5:08 pm

aytter; explica-mi si mie cum de altor player le merge sa faca questul din IOP su sharduri, numai tie, nu!

PS- hellbound-ul nu este crescut, d-aia nu pot fii desfacute Tomeurile
Ryan88
Ryan88
.
.

Posts : 115
Join date : 2009-11-18
Age : 35

Back to top Go down

Helbound and IOP instance Empty Re: Helbound and IOP instance

Post  aytter Wed Jan 27, 2010 6:45 pm

Nu am zis ca nu merge q din IOP . Daca te uiti atent am scris ca nu poate fi terminat .Dimpotriva questul merge dar din cauza ca nu poti arunca nimic jos nu-l poti termina . Nu poti ajunge la Tears .
Am si eu white si black shard dar eu vreau sa merg si la baylor de exemplu , ceea ce nu este posibil . E o simpla setare de modificat .
Legat de HB : cum vad cate trust points am adunat ? sa stiu cand sa merg sa-mi dea certificatul .

aytter
Member
Member

Posts : 4
Join date : 2010-01-26

Back to top Go down

Helbound and IOP instance Empty Re: Helbound and IOP instance

Post  Ryan88 Wed Jan 27, 2010 7:24 pm

Daca activez setarea cu DROP va fii un lag de nesuportat, deoarece playerii se vor 'distra'.

PS- .trust


Last edited by Ryan88 on Mon Feb 01, 2010 3:08 pm; edited 1 time in total
Ryan88
Ryan88
.
.

Posts : 115
Join date : 2009-11-18
Age : 35

Back to top Go down

Helbound and IOP instance Empty Re: Helbound and IOP instance

Post  aytter Thu Jan 28, 2010 11:53 am

Nu poti sa sti pana nu incerci . Oricum la calculatorul ce e descris pe site nu cred sa se faca lag de la drop . In plus se dau restarturi periodice . Mai pui setarea sa dispara dupa un anumit timp ( 1 ora sa zic ) si ai rezolvat problema .

aytter
Member
Member

Posts : 4
Join date : 2010-01-26

Back to top Go down

Helbound and IOP instance Empty Re: Helbound and IOP instance

Post  Ryan88 Thu Jan 28, 2010 1:09 pm

Nope, am gasit alta solutie -.0' o sa activez setarea, dar 'itemele on the ground' vor fii sterse odata la 2 zile!
Ryan88
Ryan88
.
.

Posts : 115
Join date : 2009-11-18
Age : 35

Back to top Go down

Helbound and IOP instance Empty Re: Helbound and IOP instance

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum